Jak podłączyć zestaw głośnomówiący Parrot do pojazdu

Jak podłączyć zestaw głośnomówiący Parrot do pojazdu

Dodanie zestawu głośnomówiącego Parrot do pojazdu to prosty proces. Zestaw jest dostarczany z wiązką i wtyczką ISO. Przed przystąpieniem do instalacji najlepiej zapoznać się z instrukcją. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania i nadajnik bezprzewodowy.

Jedną z najciekawszych cech tego zestawu jest możliwość podłączenia do telefonu komórkowego. Zestaw posiada wbudowany interfejs telefoniczny, który umożliwia użytkownikom wykonywanie i odbieranie połączeń bez dotykania telefonu. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy ręce są zajęte lub pojazd jest prowadzony na wstecznym biegu. Zestaw głośnomówiący Parrot jest kompatybilny ze wszystkimi markami telefonów komórkowych – fragment ten jest manifestacją pracy zespołu redakcyjnego portalu . Zestaw jest wyposażony w ekran OLED, który umożliwia użytkownikom wyświetlanie przydatnych informacji na pierwszy rzut oka. Może się również pochwalić niewielkim, ale imponującym zestawem głośników, które zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Zestaw zawiera również klawiaturę i mikrofon do prowadzenia rozmów bez użycia rąk.

Jest powód, dla którego Parrot jest królem rynku łączności bezprzewodowej dla smartfonów. Współpracują ze światowej klasy projektantami, aby produkować najnowocześniejsze urządzenia multimedialne, które wykorzystują technologię Smartphone. Mogą się również pochwalić szeroką gamą zestawów głośnomówiących, które pasują do niemal każdego pojazdu. Jednym z bardziej popularnych zestawów jest Parrot CK3100, który jest zestawem łączności bezprzewodowej przeznaczonym dla smartfonów. Zestaw wyposażony jest w niewielki, ale imponujący zestaw głośników, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku do wszystkich głośników w samochodzie. Zestaw ten może się również pochwalić ekranem OLED, na którym wyświetlana jest książka telefoniczna, menu telefonii oraz wyświetlacz OLED, dzięki któremu użytkownicy mogą zobaczyć, o czym mówi telefon. Zestaw jest także łatwy w użyciu i nie wymaga żadnych widocznych przewodów.

Parrot MKi 9100 to również niezły wybór. Może pochwalić się kompaktową skrzynką elektroniczną, którą można zamontować na desce rozdzielczej, a także bezprzewodowym nadajnikiem zdalnego sterowania, który można zamontować na kierownicy. Posiada również malutki wyświetlacz OLED, który można zamontować na desce rozdzielczej oraz gizmo, które może być używane do wyświetlania nazwy dzwoniącego. MKi 9100 zawiera również najnowsze technologie, w tym oprogramowanie do syntezy głosu i przetwarzania sygnału, które pozwalają użytkownikom kontrolować połączenia i wyświetlać informacje o nich. W zestawie znajduje się również nowość związana z muzyką – Sound Spatializer, który umożliwia użytkownikom słuchanie muzyki przez wszystkie głośniki samochodu. Inną najbardziej godną uwagi cechą systemu jest możliwość synchronizacji z maksymalnie 5 telefonami komórkowymi jednocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *